גם אתם רוצים להתמודד בהצלחה עם התפרצויות זעם אצל ילדיכם?

הכירו את קורס הקיץ הדיגיטלי למנהיגות הורית בשיטת PALS

הגיע הזמן להפוך להורה מנהיג!

אחרי שהנחיל לאלפי הורים את שיטת PALS מנהיגות הורית ושינה חייהם לנצח,
הרב מנחם אינגבר, מאסטר בעולם החינוך החרדי ובעל תארים אקדמיים בכירים,
עם קורס דיגיטלי לשינוי יסודי, מקיף ומהיר באווירה השוררת בבית.

נגן וידאו

קבלו במתנה את המדריך "איך אני בוחרת?"

איך תבחרי מה לעשות כאשר את עייפה או כואב לך ואת לא מסוגלת לתפקד?
השאירו פרטים וקבלו את המדריך למייל:

הכירו את קורס הקיץ הדיגיטלי:
מנהיגות הורית בשיטת PALS

בין הזמנים אשר ניצב לפתחנו מבליט אתגרי חינוך רבים מול הילדים וההורים מוצאים עצמם לא פעם בסוג של ‘שדה קרב’ בתוך הבית. אולם החופש מהווה עבורנו גם הזדמנות מצוינת לבחון את ההורות שלנו ולשאול: האם אנו מגיבים כמו שצריך להתפרצויות זעם של הילדים? וכן – כיצד נצליח להציב גבולות מתוך סמכות ולהוביל לצייתנות מתוך כבוד להורים? בדיוק לשם כך נועד הקורס הדיגיטלי  המדובר, המקנה כלים חינוכיים מעצימים שיסייעו לכם להתמודד (ואף לנצח) בשדה הקרב…

אם אתם רוצים אווירה רגועה בבית, והפחתת מריבות וכעסים,
הקורס הזה בשבילכם!

מה תקבלו בקורס?

10 פרקי צפייה מרתקים עם אבני יסוד בחינוך ילדים

שינוי אווירה בבית תוך 3 שבועות!

לימוד כלים פרקטיים, כולל ביצוע סימולציות

זווית יהודית לחינוך ילדים, עם מבט תורני מעמיק

התאמת שיטת חינוך על פי מאפייני האישיות של הילד

נטיעת תחושת שייכות וביטחון בילדים

מתנה מדהימה לרוכשי הקורס!

הטיימר הייחודי לשחרור כעסים של הרב מנחם אינגבר
בשווי 100 ש"ח מתנה לרוכשי הקורס!

קצת עלי

שלום, שמי מנחם אינגבר. בעל תואר MA בפסיכולוגיה, בוגר האוניברסיטאות Norwich ו-Long Island שבארה”ב.

כיום אני מרצה ומדריך במוסדות אקדמיים, ביניהם: האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת בר-אילן וכן פועל כמנחה הורים, מטפל במשפחות וילדים, מומחה בטראומה ומטפל בהפרעות קשב וריכוז,
ומנהל “מרכז אבחונים ” רגשי התנהגותי הנותן מענה והכוונה לעזרה וטיפול מדויק החוסך הרב עגמ”נ.

המסע שלי התחיל לפני מעל 30 שנה, ברגע בו הבנתי כי הקן המשפחתי אותו אני בונה, אינו מתנהל כפי שתכננתי שיראה ואף רחוק מכך… דמיינתי את עצמי הורה משפיע, מנחיל ערכים ומייצר אהבה בין הילדים, כשבפועל הייתי עסוק במריבות בין הילדים ובפחד שהם לא ישארו חברים כשיגדלו. הייתי מסיים את היום עייף, מותש ובתחושה שלא סופרים אותי בביתי שלי.

הבנתי שאני חייב לעשות את הכל בשביל לתקן את המצב.

קראתי עשרות מחקרים וספרים שעוסקים בתחום, עד שבסייתא דשמיא הצלחתי לפצח את הסיבות האמיתיות שבגללן הילדים חווים התפרצויות זעם, בועטים, מקללים וזורקים חפצים וכן הבנתי מדוע
עד היום לא הצלחנו לעצור את ההתנהגיות וביחד עם אשתי ניסינו המון גישות לפתרון ההתנהגויות ,

הנוסחה שגיבשנו הוכיחה את עצמה באופן מיידי, הבית הפך למקום שקט ורגוע וכן אנחנו כהורים הפכנו לרגועים יותר, כאלה שיודעים בדיוק כיצד ומתי לפעול כדי להרגיע את הרוחות, עוד הרבה לפני ש”האש תפרוץ”.

פתאום התחלנו לשים לב שגם אנחנו כזוג, לא רבים יותר בגלל הילדים ותמיד פועלים יחד בשיתוף פעולה מלא אל מול הילדים שלנו. מה שקירב אותנו אפילו עוד יותר!

הצטרפו איתי למסע מרתק, ממוקד ויעיל, שיעניק לכם כלים מעשיים להתמודדות מול אתגרי החינוך, כדי שתוכלו להשיב את השלווה לביתכם ולגדל משפחה בה שולטים האהבה והאחווה, מתוך רוגע ושלווה.

שאלות ותשובות

הקורס הוא במתכונת דיגיטלית, קורס מקוון שניתן לצפות בו דרך מחשב \ טאבלט \ סמארטפון בכל זמן ומכל מקום שנח לכם.

ללמוד בקצב שלכם, לחזור על החומר ללא הגבלה, לתרגל סימולציות בבית.

מיד לאחר הצטרפות וביצוע תשלום, תועברו באופן אוטומטי לאזור האישי שלכם בקורס ושם תוכלו מייד להתחיל לצפות בכל התכנים.

בנוסף לזה תקבלו מאיתנו מייל עם פרטי הגישה שלכם למערכת על מנת שתוכלו לגשת לתכנים בכל רגע שתרצו.

 

אורך הקורס כולו כשעתיים כשהוא מחולק לפרקים קצרים 

הקורס זמין עבורכם לכל החיים.

חד משמעית כן, אני כ”כ מאמין בתוכן המהפכני שתיחשפו אליו ובשינוי שתחוו שאני מעניק בביטחון אפשרות להחזר כספי מלא עד 14 ימים מהצטרפותכם, וללא שאלות מיותרות. מכל סיבה שהיא תוכלו לשלוח מייל לכתובת clinic@mingber.com ואזכה אתכם מיד.

המלצות

נועה דיין
אמא ל-8 ילדים

"הבן שלי היה סגור ומופנם. לא הצליח לייצר חברויות בבית הספר. בבית היה מוציא את כל הקושי שלו על התפרצויות על אחיו הקטן. אחרי חצי שנה של טיפול אצל הרב מנחם אינגבר השתנו היוצרות. אני ובעלי לא האמנו: הילד חברותי, כמעט שלא מציק לאח שלו מאז, פעיל יותר בכיתה ובבית...תענוג".

הרב איצקוביץ
מנהל חינוכי בישיבה חסידית

"אתה נכנס ואתה מקבל את ההרגשה הטובה את החיוך, זה כבר עושה לך את ההרגשה שהגעת למקום הנכון" "הענווה, הנחמדות, העדינות. אני לא מצאתי את זה אצל בעלי מקצוע אחרים"

אורן כהן
מנהל בבית ספר יסודי

"הבת שלי מטופלת בריטלין כבר חמש שנים, אמנם זה עזר לה, אבל כשהגענו לטיפול אצל מנחם אינגבר אני עצמי לא האמנתי לשיפור שחל בהתנהגות שלה: היא רגועה יותר, לומדת הרבה יותר טוב ומבחינה חברתית היא ממש ילדה חדשה, אין מילים לתודות"

רחל צור
סייעת בגן ילדים

"הגעתי אל הרב אינגבר בעקבות המלצה של חברים. האמת היא שהייתי די סקפטית שמישהו יכול לעזור לי להתגבר על הקשיים עם הבת שלי. גיל 14 הוא גיל ממש לא קל. היו לא מלא התקפות זעם, כל הערה שלי הפכה למריבה, איבדתי את הכלים לתקשר איתה. בעקבות הטיפול אצל מנחם, המצב השתפר באופן משמעותי ביותר. היא עדיין מתבגרת-מורדת, אבל זה כבר ברמה אחרת לגמרי, יש בינינו תקשורת פתוחה, היא קשובה יותר, ופחות 'כועסת על כל העולם'. גם המחנכת שלה סיפרה לי שיש שיפור משמעותי בהתנהגות בכיתה"

מוטי זולברג
יועץ חינוכי ואחראי תכנית מוגנות בחינוך החרדי

"הוא נתן בי אמון לא יאומן. אני חושב שזה מאוד מאוד העצים אותי בעבודה המקצועית שלי. הענווה הזאת, הנחמדות, הנעימות.

אבי מרציאנו
אב ל-3 ילדים

"מנחם אינגבר הוא גאון. הקורס שלו עזר לי להתמודד עם התקפי זעם של הילדה שלי. במשך תקופה, נאבקתי עם התקפי זעם של בתי בת ה-3 שכל הזמן זרקה חפצים ולא הקשיבה לי ללא כל סיבה ברורה. אחרי שלמדתי את הקורס, שלו, החיים שלנו פשוט השתנו מקצה לקצה."

יחיאל פציפיצי
סגן מנהל תלמוד תורה 'חסידי איש'

"הגעתי אל מנחם אינגבר אחרי שנואשתי מניסיונות-טיפול שונים. הילדים היו רבים ביניהם ללא הפסקה, הבית היה כמרקחה. מאז שעברנו סדרת פגישות אצל הרב, החיים שלנו השתנו. המריבות של הילדים פחתו באופן דרסטי"

ד"ר פאול שארלפקס
פסיכולוג

"תמיד התרשמתי ממנו שהוא יודע מבחינת אישיות להתחבר לצד של האדם ומאיפה הוא בא" "אנשים לא יודעים, אבל התרומה שלו לתפיסה בצבא - איך לעבוד נכון מול הורים, מאוד מאוד משמעותית. הוא מופיע כמעט בכל פורום".

אבי ושוש
הורים ילד בן 3

"הבן שלנו בן הארבע התחיל לנשוך הרבה בשבועות האחרונים ונראה היה שאין מה לעשות בנידון. כלומר, עד קורס הווידאו הזה שהפתיע אותנו לטובה. אחרי צפיה בקורס התחלנו ליישם את מה שלמדנו. תוך שבועיים הצלחנו להשיג תוצאות מדהימות. הבן שלנו הפסיק עם הנשיכות לחלוטין! הקורס הזה פשוט מדהים, אפילו מטפלים מהמעון שלנו המליצו עליו להורים אחרים. צפייה חובה לכל הורה, 10/10!"

וכמה עולה כל הטוב הזה?

במקום 699

תשלמו 399 ₪ בלבד!

שותפים לדרך

הגיע הזמן להפוך להורה מנהיג!

השאירו פרטים ליצירת קשר ותתחילו ליצור את השינוי המיוחל בבית

קבלו במתנה את המדריך
"איך אני בוחרת?"